(097) 88-222-10 пн-пт: 10:00-18:00 (099) 95-622-08 сб-вс: выходной
Игрушки и товары для детей
  • Обратный звонок
  • Я оплатил заказ
ДЕТСКИЕ КОНКУРСЫ В УКРАИНЕ

 


 

 

 


 Конкурс синонімів


У дружних і чепурних сім’ях вмиваються і ввечері, і вранці. А ще читають вечорами класні книги. Вигадайте якомога більше синонімів до слова «вмиватися» – і матимете нагоду отримати в подарунок книгу для сімейного читання. Власні (а не списані зі словників) синоніми надсилайте до 1 лютого 2012 року на адресу: «вмиватися», а/с 250, м. Київ, 03055, або на електронну адресу posnayko-litred@niko.kiev.ua 

Автори найкращих синонімів (яких немає у жодному словнику) отримають класні книги від кращих українських видавництв.

Синоніми – це слова, що означають одне й те саме, але звучать і пишуться по-різному.

Сайт организатора конкурса

 

  

 

Январский конкурс от mamazin.com.ua в журнале Познайка .

 

c 1 января по 15 февраля принимай участие в увлекательном конкурсе "ШИФРОВКА" и выигрывай замечательные призы от нашего магазина. Условия конкурса ищи на страничках декабрьского выпуска  детского журнала “Пізнайко від 6”.

 


  c 1 января по 15 февраля принимай участие в увлекательном конкурсе "МУЗИКА" и выигрывай замечательные призы от нашего магазина. Условия конкурса ищи на страничках декабрьского выпуска  детского журнала “Пізнайко від 2 до 6”.

  

 "Пізнайко -мій найкращий друг!", грудень 2011

 

Любі наші читачі і всі-всі учасники фотоконкурсу! Цього місяця наша тема "ПІЗНАЙКО - МІЙ НАЙКРАЩИЙ ДРУГ!" Надсилайте ваші світлини з борсучком із борсучків - Пізнайком ( якщо він завітав до вас у місто), або ж просто із нашим журналом .
Автори найкращих фото отримають чудові м"які іграшки!

Сайт организатора конкурса